Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków w programie „Dom dla studenta 2018”

Początek naboru wniosków 6 sierpnia 2018 o godz. 8.00. Wnioski można składać osobiście w siedzibie Szczecińskiego TBS, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1, Kancelarii na parterze lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Decyduje kolejność dostarczenia zgłoszeń lub ich wpływu na serwer Szczecińskiego TBS. Koniec naboru 17 sierpnia 2017 r. o godz. 16.00.

Szczegółowe informacje: www.stbs.pl/index.php/aktualnosci/2255-dom-dla-studenta-rusza-nabor-do-edycji-2018-html

 

„Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem, którego celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Z naszych mieszkań korzysta już blisko 80 zadowolonych studentów.

Zalety programu

  1. Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni.
  2. Mieszkania są w pełni przystosowane do potrzeb studentów: w pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone.
  3. Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów), czyli znacznie mniej niż na rynku prywatnym.
  4. Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.
  5. Umowy najmu zawierane są na jeden rok akademicki z pierwszeństwem zawarcia umowy na kolejny rok.
  6. Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 4 lat przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

W tegorocznej odsłonie programu „Dom dla Studenta” Szczecińskie TBS ma do zaproponowania miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych w 22 mieszkaniach położonych w lokalizacjach w ścisłym śródmieściu, w rejonie ulic: Bohaterów Getta Warszawskiego, Bolesława Śmiałego, Jana Karola Chodkiewicza, Wojska Polskiego, ks. Piotra Ściegiennego, Piastów i Jagiellońskiej.

Umowy na rok akademicki 2017/18 zawarte zostaną ze studentami wyłonionymi w przeprowadzonym naborze.
Warunkiem udziału w programie jest stałe zamieszkiwanie poza Gminą Miasto Szczecin i posiadanie statusu studenta lub osoby przyjętej na studia.

Kontakt dla zainteresowanych studentów: tel. 91 430 91 34, biuro@stbs.pl.