LOKALNY KONKURS KRASOMÓWCZY

 LOKALNY KONKURS KRASOMÓWCZY

 LOKALNY KONKURS KRASOMÓWCZY 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest stanąć na sali sądowej i stoczyć bój na argumenty z drugą stroną procesową? Studenci prawa dzięki Lokalnemu Konkursowi Krasomówczemu mogą poczuć na własnej skórze, jak będzie wyglądała ich praca w przyszłości!
Już w najbliższy wtorek (15 marca 2016 roku) w Sali Sądu Apelacyjnego w Szczecinie odbędzie się jubileuszowa, 20. edycja konkursu organizowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Szczecin. Polega on na wygłoszeniu 10 minutowej mowy kończącej postępowanie przed sądem I instancji. Zakres konkursu obejmuje zgodnie z ukształtowaną już tradycją prawo cywilne, karne i administracyjne, które współtworzą klasyczną triadę. W skład Jury wchodzą najwybitniejsi przedstawiciele świata prawniczego – zarówno praktycy jak i teoretycy prawa. Lokalny Konkurs Krasomówczy ma na celu rozwijanie umiejętności zdobytych przez studentów podczas studiów prawniczych, możliwość zdobycia doświadczenia i promocję tych, którzy w sposób szczególny wyróżniają się umiejętnościami krasomówczymi i erudycją prawniczą.
Jeśli ciekawi Was, jak wyglądają słowne potyczki na sali sądowej oraz jak studenci prawa poradzą sobie rywalizując pod okiem profesjonalnego jury – koniecznie przyjdźcie na Lokalny Konkurs Krasomówczy. Emocje gwarantowane!

Lokalny Konkurs Krasomówczy
15 marca 2016 roku godz. 16:00
Sąd Apelacyjny w Szczecinie, sala 6
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://web.facebook.com/events/1798364217053887/