Już są pierwsi lokatorzy!

Już są pierwsi lokatorzy!

W środę 19 kwietnia Michał i Dorota odebrali z rąk prezydenta Krzystka klucze do mieszkania w ramach programu Dom dla absolwenta.

- Wcześniej mieszkaliśmy w wynajmowanych mieszkaniach z wolnego rynku, ale zdecydowaliśmy, że chyba czas zmienić strategię. Według mnie jest to ciekawa alternatywa dla kredytów. Osobiście nie byłem jeszcze gotów na tak duże zobowiązanie - mówi pracujący w Szczecinie absolwent Akademii Morskiej. Michał Nowakowski ma 25 lat, ukończone studia II stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn zatrudniony w Net Marine Servis sp. z o.o. na stanowisku Inżynier serwisu. W mieszkaniu zamieszka wraz z partnerką, Dorotą Korzeniewską.

W tym samym czasie ruszyła kampania promująca program, którą organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej – w Szczecinie zawisło osiem bilbordów, natomiast w serwisach gs24.pl, wszczecinie.pl, gratka.pl, w mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie) pojawiły się banery reklamowe. W maju reklamy promujące Dom dla Absolwenta pojawią się w komunikacji miejskiej i na monitorze LED przy Kaskadzie. Program będzie także promowany podczas targów pracy oraz na uczelniach wyższych (stoisko informacyjne). Link do wideorelacji: https://www.youtube.com/watch?v=io4m9OSGs6g

www.domabsolwenta.szczecin.pl