mapa
Pokaż mapę

XVIII Kiermasz ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach"

XVIII Kiermasz ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach"Data:  2009-05-09 09:00
Miejsce:  Wały Chrobrego w Szczecinie

Tradycyjna impreza handlowo-wystawiennicza, jedna z najbardziej znanych i cenionych w kraju. Przyciąga niezmiennie od 2000 roku (wiosną i jesienią) rzesze zafascynowanych zielenią szczecinian, wśród których nie brakuje prawdziwych koneserów. 
Wystawcy przyjeżdżający na kiermasz nawet z najdalszych rejonów Polski bardzo cenią i szanują szczecińskich klientów i przygotowują dla nich specjalną ofertę, w której nie może zabraknąć najbardziej wyszukanych odmian roślin w tym prawdziwych rarytasów. Obok stoisk ogrodniczych oferujących. m.in. drzewa ozdobne i owocowe, krzewy, byliny, rośliny rabatowe i balkonowe, cebule kwiatowe, zioła i przyprawy w doniczkach, egzotyczne rośliny do domu i ogrodu, zaprezentują się również firmy oferujące maszyny i narzędzia ogrodnicze, architekci krajobrazu, firmy nawozowe, producenci mebli, altan i małej architektury ogrodowej.

Podczas kiermaszu, 9 maja, odbędzie się Konkurs Florystyczny na Szczeciński Bukiet „Floating Garden”

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować bukiet do ręki, który powinien nawiązywać barwami i formą do hasła promocyjnego Szczecina „Floating Garden”. Dobór zastosowanych kwiatów powinien umożliwiać wykonywanie bukietu przez cały rok. 
Jury dokona oceny prac konkursowych w sobotę 09.05.2009 w godzinach 13.00 - 15.00.
Ogłoszenie wyników nastąpi w sobotę 09.05.2009 o godzinie 16.00 na tarasie Wałów Chrobrego w Szczecinie

ZałącznikWielkość
Folder1.79 MB
Wały Chrobrego w Szczecinie ,
Lokalizacja:
mapa