mapa
Pokaż mapę

Nowy zastępca ds. komunalnych

Nowy zastępca ds. komunalnych

Marcin Pawlicki został nowym zastępcą prezydenta Szczecina. Zastąpi na tym stanowisku Mariusza Kądziołkę i będzie odpowiadał za sferę komunalną.

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina przedstawiał w poniedziałek nowego zastępcę, życząc mu powodzenia w realizacji zadań komunalnych. Jednocześnie prezydent podziękował za współpracę i zaangażowanie odchodzącemu ze stanowiska Mariuszowi Kądziołce.

Marcin Pawlicki ma 36 lat. Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania w Warszawie oraz Master of Business Administration na Oxford Brookes University. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Orange i TP S.A, Tauron Polska Energia oraz Vattenfall Sales Poland Sp. z o.o. Ostatnio pełnił funkcję kierownika ds. projektów i wdrożeń w spółce Tramwaje Szczecińskie. Od 2010 roku członek rady programowej Radia Szczecin. Jest także licencjonowanym sędzią Polskiego Związku Motorowego.  W czasie wolnym chętnie uprawia sport. Obowiązki zastępcy prezydenta  zacznie pełnić od jutra tj. 16 lutego br.

Na stanowisku zastępcy prezydenta Pawlicki zastąpił Mariusza Kądziołkę, który poinformował, że odchodzi z urzędu, aby objąć stanowisko prezesa w spółce Enea Oświetlenie.