Poznaj Szczecin

  • Warto być i zobaczyć
  • Hotele
  • Restauracje
  • Galerie
  • Kawiarnie
  • Filharmonia
  • Teatry
  • Kluby
  • Kina
  • Hostele
  • Pensjonaty
  • Winnice
  • Pizzerie
  • Atrakcje wodne
  • Inwestycje
  • Lubię Szczecin
  • Parkingi strzeżone
  • Parkingi dla autokarów

Scena dziecięca i taneczna

Scena dziecięca i taneczna

Program – scena dziecięca (na Łasztowi)

11.06 piątek
program dla dzieci
16.00 – 17.00 -  oficjalne otwarcie imprezy, konkursy z nagrodami
17.00 – 17.20 – Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie - solistki
17.20 – 17.40 -  konkurs dla publiczności
17.40 – 18.00 – Ośrodek Kultury i Sportu w Maszewie – zespół wokalny Grazioso

12.06 sobota
program dla dzieci
12.00 – 13.30 - Zespół Zejman & Garkumpel
13.30 – 13.40 – otwarcie imprezy
13.40 – 13.45 – Zespół taneczny Blask
13.45 – 13.50 – Zespół taneczny Presto
13.50 – 14.00 – Zespół akrobatyczno-taneczny Cheerleaders
14.00 – 14.30 – Capoeira (pokaz brazylijskiej sztuki walki i tańca w wykonaniu Centrum
Capoeira Szczecin)
14.30 – 14.45 – konkurs dla publiczności
14.45 – 14.55Przedszkole Niepubliczne Promyk - zespół wokalno-taneczny
14.55 – 15.05 – Wokalny Zespół Dziecięcy Domino
15.05 – 15.15 – konkurs dla publiczności
15.15 – 16.15 – Centrum Tańca Nowoczesnego Dance Factory
16.15 – 16.30 – Szkoła Tańca Milagro – pokaz tańca jazz-balet
16.30 – 16.45 – Dom Kultury Klub Skolwin- taniec nowoczesny
16.45 – 17.00 – konkurs dla publiczności
17.00 – 18.00 – Pokaz Tańca DK Dance  (Chili Cha Cha, Zumbie, Kizomba, Tango
Argentyńskie)

 

13.06 niedziela
program dla dzieci
11.00 – 11.10 – otwarcie imprezy
11.10 – 11.50 – Prezentacja zespołów Pałacu Młodzieży PCE Szczecin: zespół Allegretto,
zespół Ewenement, zespół Djembe, Ludowo-taneczny zespół wokalny, trio
keyboardowe M.A.M.
11.50 – 12.00 – konkurs dla publiczności
12.00 – 13.30 – Zespół Zejman & Garkumpel
13.30 – 14.20 - Prezentacja zespołów Pałacu Młodzieży PCE Szczecin: zespół
akordeonowy Akord, młodzi wykonawcy – wokaliści koordynacja Dariusz
Chmielewski
14.20 – 14.35 – Ognisko baletowe w Szczecinie
14.35 – 14.45 – konkurs dla publiczności
14.45 – 15.15 - Prezentacja zespołów Pałacu Młodzieży PCE Szczecin; grupa PM Team
Kids, grupa PM Team Junior, formacja gimnastyczno-taneczna Impuls,  
formacja gimnastyczno-taneczna Impuls- Kids, formacja Rytm III i Rytm IV,
zespół Tempo, formacja gimnastyczno-taneczna Efekt
15.15 – 15.30 – konkurs dla publiczności
15.30 – 17.00 - Powrót do przeszłości (program artystyczno-rozrywkowy grupy teatralnej
Krzysztofa Gajewskiego, dla dzieci, choć nie tylko…)

Copyright 2019 Miasto Szczecin
Kontakt