Szukaj pracy

Animex jest niekwestionowanym liderem na rynku mięsa w Polsce, z ponad sześćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem. Oprócz znanych w świecie marek wyśmienitych wędlin i konserw, Animex jest również producentem świeżego mięsa wieprzowego oraz drobiowego. Naszą misją jest bycie godnym zaufania oraz najczęściej wybieranym dostawcą wysokiej jakości polskiego mięsa i wędlin. Pragniemy zapewnić uznaną markę naszym konsumentom zarówno w kraju, jak i poza nim. Naszym celem jest, aby produkty Animex wyróżniały się znakomitą jakością oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Zakład w Szczecinie zatrudnia ok 1500 osób i jako Pracodawca zapewnia swoim pracownikom stabilizację i bezpieczeństwo. Nasz asortyment (oprócz mięs świeżych, podrobów i tłuszczy) obejmuje ok. 300 produktów przetworzonych, tj. szynek, konserw, kiełbas i wędzonek. Zakład w Szczecinie należy do Grupy Mięsa Czerwonego i jest największym w Regionie producentem i przetwórcą mięsa wieprzowego.  Nasze marki: Animex to część największego producenta mięsa i przetworów wieprzowych na świecie Smithfield, a także część koncernu WH Group. Nasze płaszczyzny zrównoważonego rozwoju:
 • produkować bezpieczną żywność najwyższej jakości
 • być pożądanym pracodawcą
 • wspierać dobrostan zwierząt
 • chronić środowisko naturalne
 • zaangażowanie społeczne

http://www.animex.pl

Rekrutacja: http://www.animex.pl/kariera/rekrutacja-2/najnowsze-oferty-pracy/   Arvato Polska jest jednym z liderów sektora BPO - kompleksowych usług outsourcingowych, działającym w Polsce już 20 lat, obsługując liczne firmy polskie i międzynarodowe. Firma wchodzi w skład grupy Arvato AG, która jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co.KGaA. Arvato świadczy wszechstronne usługi w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, korespondencji masowej (lettershop), wysyłki i dystrybucji produktów (logistyka), wielokanałowej obsługi klientów (contact center), prowadzenia programów lojalnościowych, specjalistycznych usług finansowych (głównie faktoring, monitoring i windykacja, BPO finansowe), e-commerce, healthcare i zarządzanie dokumentami. Firma zatrudnia ponad 2000 pracowników w 8 lokalizacjach w Polsce. Oddział szczeciński działa od 10 lat w ramach Contact Center. Na terenie Polski firma zatrudnia ok 2350 pracowników, natomiast w Szczecinie ok 200.

W roku 2014/2015 rekrutujemy: konsultantów do obsługi klienta ze znajomością języków obcych, m.in. angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim, niemieckim, rosyjskim, węgierskim i włoskim. http://www.arvato.pl/

Rekrutacja: https://praca.arvato.pl/                                                                                                                           Firma BL Stream działa od 1999 roku i od tamtego czasu zdobyła zaufanie wiodących firm w sektorze komunikacji, technologii i marek konsumenckich. Specjalnością BL Stream są zaawansowane rozwiązania mobilne i webowe. Firma sprawnie łączy inżynierię oprogramowania z unikalnym designem i aktualnymi trendami w user experience. Za naszym sukcesem i każdym, bez wyjątku, projektem stoją ludzie z pasją. Cenimy unikalny charakter i entuzjazm zarówno u pracowników jak i naszych klientów. Zachęcamy do kreatywnego podejścia do zadań i nie ograniczamy innowacyjności. Wspieramy i rozwijamy młode talenty w ramach corocznie organizowanego programu Patronage. Mamy już za sobą 7 edycji programu. W ramach projektu studenci maja możliwość brania udziału w rzeczywistym projekcie IT, tworząc go od początku do końca pod okiem naszych najlepszych specjalistów. Rokrocznie nasze szeregi zasila ok 10 laureatów programu. Obecnie na terenie Polski firma zatrudnia ok 200 pracowników.

http://blstream.com/

Rekrutacja: http://blstream.com/en/careers

 

brightONE jest firmą operująca w sektorze Bussiness Process Outsourcing. Powstała w 2013 roku w wyniku przejęcia części firmy Tieto przez fundusz inwestycyjny Aurelius. Centra kompetencyjne brightONE zlokalizowane są w dwóch polskich miastach: Szczecinie i Wrocławiu, gdzie realizowane są wszystkie etapy produkcji oprogramowania dla naszych klientów. Firma działa w branży automotive i z sukcesem opracowuje rozwiązania, znajdujące zastosowania w nowoczesnej technologii samochodowej.

Najważniejsze projekty realizowane przez naszych specjalistów:

 • Systemy infotainment dla producentów segmentu premium,
 • Systemy infotainment w oparciu o systemy Open Source,
 • Rozwiązania webowe dla rynku nieruchomości,
 • Rozwój systemów wbudowanych (embedded systems development),
 • Systemy diagnostyczne dla producenta odzieży i sprzętu sportowego.
Programiści oraz inżynierowie elektronicy zatrudnieni w naszej firmie posiadają bogatą wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające na sprostanie wszelkich wymagań jakościowych wobec realizowanych projektów. brightONE stale inwestuje w rozwój kompetencyjny swoich pracowników, dzięki temu firma aktywnie wykorzystuje w realizacji swoich projektów nowoczesne technologie. W roku 2015 rekrutujemy: testerów, inżynierów oprogramowania (C++ oraz Java), architektów systemowych.

http://www.brightone.pl/

Rekrutacja: http://www.brightone.pl/kariera/oferty-pracy/

 

Firma Coloplast jest wiodącym na  świecie dostawcą produktów i usług w dziedzinie zdrowia intymnego. Specjalizujemy się w opiece urologicznej oraz w dostarczaniu rozwiązań związanych z gojeniem ran i pielęgnacji skóry.

Coloplast opracowuje produkty i jest dostawcą usług, które ułatwiają życie osobom z dolegliwościami o bardzo osobistym charakterze.

Pracujemy na całym świecie zatrudniając ponad 8000 osób.

Coloplast Business Centre powstał w Szczecinie, w 2009 roku. Dla naszych spółek na całym świecie świadczymy m.in. najwyższej jakośći usługi finansowo - księgowe, zakupowe, IT, kontrolingowe, administracyjne i HR. Obecnie firma zatrudnia ok 160 pracowników na terenie Szczecina.  Rokrocznie firma zdobywa prestiżowe nagrody jako jedna z najbardziej etycznych firm na rynku światowym. W roku 2015 rekrutujemy: księgowych, informatyków oraz administratorów ds. zamówień.

http://www.coloplast.pl/

Rekrutacja: http://www.coloplast.com/career/global-jobs/

Na aplikacje czekamy również pod adresem: rekrutacja@coloplast.com

 

Convergys jest globalnym liderem branży obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Stanowi obecnie jedna z największych na świecie firm BPO specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientami. Firma zatrudnia ok 125 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 31 krajach. Convergys posiada w Polsce dwa oddziały - w Szczecinie oraz Lublinie.

Otwarta w 2005 roku szczecińska filia była pierwszą w Polsce, jest też jednocześnie pierwszym oddziałem spółki powstałym w Europie Środkowowschodniej. Szczeciński oddział Convergys zatrudnia blisko 270 osób, które z powodzeniem wspierają w kilku językach europejskich użytkowników produktów znanych światowych marek branży IT oraz elektroniki użytkowej.

Wraz z szybkim rozwojem Convergys poszerza swoją ofertę, otwierając się na obsługę klientów w języku włoskim, francuskim, czeskim i węgierskim.

W roku 2015 rekrutujemy konsultantów helpdesk posługujących się językami obcymi (niemieckim, włoskim, francuskim, czeskim, węgierskim)

http://www.convergys.pl/

Rekrutacja: http://www.convergys.pl/praca.html

 

 Sieć sklepów dyskontowych Netto od 20 lat jest obecne na polskim rynku. Obecnie firma posiada na terenie kraju ok. 400 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne: w Motańcu koło Szczecina, Domasławiu koło Wrocławia oraz w Kopytkowie koło Starogardu Gdańskiego. Netto jest dobrze znane w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce. w latach 2011, 2012 i 2013 firma została uhonorowana prestiżowym tytułem "Retailer of the Year". Wybrany w kategorii "Dyskont", a w 2012 roku w kategorii sieć handlowa. Netto ma wyjątkową pozycję na rynku ze względu na postawę wobec pracowników. W polityce personalnej obowiązuje zasada szacunku i równego traktowania pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska w firmie. Każdy pracownik jest niezmiernie ważny dla firmy. W 2013 roku sieć wygrała plebiscyt Telewizji Polskiej "Równo - Ważni", a w 2014 została nagrodzona tytułem Solidnego Pracodawcy Dekady. Konkurs został zorganizowany, aby uhonorować firmy, które zdobyły tytuł Solidnego Pracodawcy Roku i od 10 lat wyróżniają się wzorową polityką personalną. Netto należy do duńskiego koncernu Dansk Supermarked.

www.netto.pl

Rekrutacja: rb@netto.pl /rekrutacja@netto.pl  

DGS Poland Sp. z o.o. jest częścia globalnej organizacji DGS w ramach międzynarodowej grupy William Demant Holding, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych.

Firma powstała w 2007 roku w Mierzynie, początkowo pod nazwą Oticon Polska Production sp. z o.o. Dzięki nowopowstałej firmie zatrudnienie znalazło 150 osób.

Dziś jesteśmy kluczową jednostką produkcyjną w grupie William Demant Holding, zatrudniającą ok 1400 osób. Zakład obecnie zajmuje się produkcją aparatów słuchowych oraz specjalistycznych akcesoriów do nich, sprzętu diagnostycznego (audiometry, tympanometry) oraz płytek PCB. Równie mocno rozwijamy obszary usług wspólnych (shared services) w finansach, HR, IT, jakość i rozwoju oprogramowania, stając się centrum kompetencyjnym w powyższych dziedzinach.

W roku 2015 rekrutujemy pracowników na stanowiska specjalistyczne działów: technicznego, produkcji, logistyki, finansów, HR, jakości, oprogramowania, IT i serwisu.

http://www.dgs.pl/

Rekrutacja: http://www.dgs.pl/kariera.html

 

 

Finomar Sp. z o.o. od czasu swego powstania w 1994 roku specjalizuje sie w produkcji złożonych konstrukcji spawalniczych oraz świadczy usługi na rzecz przemysłu okrętowego i energetycznego. Lokalizacja firmy umożliwia przewóz materiałów i gotowych wyrobów transportem samochodowym, a dzięki dostępowi do nabrzeża portowego również drogą wodną.

 Potencjał produkcyjny FINOMAR - u umożliwia wykonywanie:

 • kompletnych jednostek pływających, np. pontonów,
 • kadłubów statków i ich części wraz z wyposażeniem,
 • elementów konstrukcji elektrowni (klapy kominowe, żaluzje, kanały spalin, obudowy filtrów),
 • konstrukcji typu "offshore" - elementów konstrukcyjnych platform wiertniczych,
 • fundamentów wież elektrowni wiatrowych
 • konstrukcji stalowych różnego przeznaczenia
 • konstrukcji aluminiowych
Firma oferuje również usługi w zakresie montażu wykonywanych konstrukcji zarówno w Szczecinie jak i poza granicami kraju, m.in. na terenie Niemiec, a także cięcia i gięcia blach do celów postojowych i remontowych.

http://www.finomar.com.pl/

Rekrutacja pracowników produkcyjnych: produkcja@finomar.com.pl

Rekrutacja pracowników administracyjnych i kadry technicznej: b.kordecka@finomar.com.pl

 

Garo jako marka istnieje w Polsce od 1996 roku i należy do kapitału szwedzkiego, reprezentowanego przez firmę GARO AB. Grupa Garo posiada swoje oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Irlandii oraz Polsce. Na rynku skandynawskim jest liderem w dystrybucji osprzętu elektroinstalacyjnego, a ilości wdrażanych nowych, innowacyjnych produktów oraz ulepszanie procesów wytwarzania, pozwalają na sukcesywne zdobywanie rynków. Oddział polski zajmuje się produkcją sprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów Garo na rynku polskim. Firma produkuje i sprzedaje m.in.: stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje do ogrzewania samochodów, stacje zasilające stosowane w marinach i na kampingach, panele i szafki licznikowe, tablice rozdzielcze oraz rozdzielnice, rozłączniki, media boxy, gniazda i wtyczki przemysłowe.

http://www.garo.com.pl/

Rekrutacja: http://garo.com.pl/o-firmie/oferty-pracy/

--> -->

 

IQ METAL Polska Sp. z o.o. to firma z kapitałem zagranicznym, która świadczy zintegrowane usługi w obszarze obróbki metalu. IQ METAL Polska rozpoczęła swoją działalność 1 maja 2010 roku. Początkowo siedzibą firmy był Załom. W wyniku szybkiego i dynamicznego rozwoju firma przeniosła się do hali produkcyjnej w Szczecinie - Dąbiu. W lutym bieżącego roku IQ METAL Polska przenosi swoją produkcję do nowej hali przy ulicy Kniewskiej w Szczecinie. Obecnie firma zatrudnia około 150 pracowników.

http://www.iqmetal.com/pl

Rekrutacja: http://www.iqmetal.com/pl/about-us/job.html   METRO SERVICES to profesjonalne centrum usługowe obsługujące procesy finansowo - księgowe spółek należących do METRO GROUP - obecnego w 33 krajach, jednego z największych międzynarodowych koncernów handlowych na świecie. METRO SERVICES zapewnia najwyższej jakości obsługę księgową wewnętrznych klientów firmy, tj. sieci handlowych Metro/Makro Cash & Cerry oraz Real. Centra usług wspólnych zostały stworzone w trzech lokalizacjach: Pune (Indie), Alzey (Niemcy) oraz Szczecin.

METRO SERVICES w Szczecinie powstało na początku 2012 roku i w przeciągu pierwszych dwóch lat działalności zakończyło z sukcesem fazę realizacji pilotowych projektów centralizacyjnych. Obecnie firma planuje dalszy rozwój i wzrost zatrudnienia związany z rozszerzeniem wachlarza swoich usług oraz portfolio swoich klientów. Docelowo klientami szczecińskiego METRO SERVICES mają zostać europejskie oddziały grupy.

W roku 2015 rekrutujemy: młodszych i starszych księgowych, specjalistów systemów ERP, liderów projektów, kierowników średniego i wyższego szczebla.

http://www.metro-services.pl/

Rekrutacja: http://www.metro-services.pl/kariera/

 

 

Mobica Limited Sp. z o.o. jest brytyjską firmą, funkcjonującą na rynku polskim od ponad 8 lat. W Polsce posiadamy swoje oddziały w Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie, Lublinie oraz Rzeszowie. Duża część projektów realizowana jest także bezpośrednio u klientów zagranicznych. Mobica Limited to światowej sławy zespół architektów, kierowników projektów, inżynierów oprogramowania, oferujących doradztwo w oprogramowaniu i cyklu życia produktu od wstępnej definicji, koncepcji i projektu, poprzez testowanie i wdrożenie. Świadczymy usługi dla firm o znaczącej renomie na rynku telekomunikacyjnym (m.in. Vodafone, Skype, Orange, Motorola, Blackberry, Sony Erivsson, Samsung). Korzystamy z najnowocześniejszych technologii w branży rozwiązań mobilnych, tworząc oprogramowanie na takie platformy mobilne jak Windows Phone 7, Android, a także iOS/iPhone i Blackberry. Mobica Limited została wymieniona w rankingu 100 firm według Sunday Times Tech Track 100 jako jedna z czterech najszybciej rozwijających sie firm z prywatnym kapitałem w branży technologicznej.

http://www.mobica.com

Rekrutacja:http://www.mobica.com/careers/current-vacancies/szczecin/27-career/current-vacancies/poland/szczecin/130-ios-software-developer

 

 

Pilington IGP jest jednym z największych producentów na polskim rynku producentów szyb zespolonych i przetwórcą szkła. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu NSG Group, którego siedziba znajduje się w Japonii. Pilington IGP Sp. z o.o. rozwija się niezwykle dynamicznie od jej powstania w 1990 roku. Obecnie przedsiębiorstwo ma 7 Oddziałów na terenie Polski zatrudniając w sezonie ponad 900 pracowników. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Ostrołęce, Skierniewicach, Szczecinie i Wrocławiu pozwalają świadczyć pełen zakres usług w dziedzinie przetwórstwa szkła w całej Polsce. Przedsiębiorstwo oferuje również szkło hartowane, emaliowane, z sitodrukiem oraz przetworzone dla przemysłu budowlanego. Produkty znajdują swoje zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również w specjalnych projektach tj. statki pasażerskie, jachty. Pilkington IGP jest także dostawcą przeszkleń i systemów elewacyjnych wszystkich rodzajów szkła niskoemisyjnego, bezpiecznego, antywłamaniowego, ognioodpornego oraz wielu innych rozwiązań. W latach 2012-2013 Pilkington IGP inwestuje w nowoczesne rozwiązania technologiczne rozbudowując swoje zakłady i bazę produktową. Fabryki w Skierniewicach i Szczecinie zostały wyposażone w dodatkowe piece hartownicze, dzięki czemu zwiększona została moc produkcyjna w zakresie szyb hartowanych.

W styczniu 2015 roku rusza nowa inwestycja w NSG Group w Polsce, realizowana w zakładzie przetwórstwa szkła Pilkington IGP w Szczecinie. Rozbudowa fabryki oraz dodatkowy park maszynowy zwiększa produkcję nowoczesnych szyb zespolonych i szkła hartowanego o 40%. Szkło ze Szczecina trafi na rynek polski i do krajów skandynawskich. Realizacja nowej inwestycji utworzy 60 nowych miejsc pracy dla specjalistów i pracowników obsługi linii.

https://www.pilkington.com/pl-pl/pl

Rekrutacja: Katarzyna.Gurazda@pl.nsg.com

 

Grupa Raben oferuje kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały grupy zlokalizowane są w 10 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Węgrzech. Należymy do ścisłej czołówki firm logistycznych operujących w regionie. Jesteśmy partnerem, który zapewnia swoim Klientom wiedzę i doświadczenie na lokalnych rynkach. Tworzymy doświadczony i zaangażowany zespół, nakierowany na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów.

polska.raben-group.com

Rekrutacja: jacek.wojciechowski@raben-group.com

 

REC Global jest dynamicznie rozwijającą się grupą firm dostarczających profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, takie jak: projektowanie, rozwój, integracja i weryfikacja. Research & Engineering Center została założony w 2007 roku. Doświadczenie inżynierów i menadżerów firmy REC Global obejmuje teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą realizacji dużych komercyjnych rozwiązań i projektów software'owych, jak również zwinną implementację prototypów na potrzeby badań lub rozwoju nowych linii produktowych. Grupa REC Global, według stanu na koniec 2014 r., zatrudnia 450 inżynierów oprogramowania i z sukcesem działa na 20 rynkach, głównie w Europie Zachodniej i USA. Firma posiada 7 centrów badań i rozwoju oraz 13 biur sprzedaży i wsparcia na świecie. REC Global dostarcza szerokie spektrum usług z obszaru rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych, jak również aplikacji mobilnych, internetowych oraz klasy "enterprise". firma specjalizuje się w branżach takich jak: motoryzacja, automatyka przemysłowa oraz telekomunikacja. Sukces grupy REC Global bierze się z wyjątkowej efektywności i jakości realizacji projektów software'owych, co potwierdzają referencje od ponad 100 zadowolonych klientów. W ciągu 7 lat działalności zostało wykonanych ponad 500 projektów, głównie dla zachodnich, dużych i małych przedsiębiorstw oraz korporacji, w tym m.in. dla światowej klasy producentów samochodów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych.

www.rec-global.com

Rekrutacja: http://rec-global.com/job-offers/szczecin

 

TELEYARD wykonuje konstrukcje spawane składające się głównie ze stali o wysokiej wytrzymałości, dla sektora offshore i systemów także wykonuje specjalne projekty wielkogabarytowe.

http://www.teleyard.com.pl/

Rekrutacja: http://telemond.com.pl/rekrutacja/

 

Tieto jest największym skandynawskim dostawcą rozwiązań IT. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, a dzięki własnym centrom usług i centrom rozwoju produktów Tieto jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie globalnym i na wszystkich etapach ich rozwoju. Początki firmy sięgają roku 1968, siedziba znajduje się w Helsinkach (Finlandia), cały koncern zatrudnia około 15 000 ekspertów w ponad 20 krajach świata. Tieto Poland ma swoje oddziały w Szczecinie i Wrocławiu, gdzie zatrudnionych jest około 730 osób. Nasi specjaliści pracują nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla międzynarodowych i lokalnych klientów z branż. Od kilku lat polski oddział Tieto należy do czołówki eksporterów oprogramowania, jest także laureatem jednej z edycji konkursu "Inwestor w Kapitał Ludzki". W 2015 roku rekrutujemy: inżynierów oprogramowania, testerów, programistów C++ oraz Java 5.

http://www.tieto.pl/

Rekrutacja: http://www.tieto.pl/kariera-w-tieto-oferty-pracy-it/oferty-pracy?field_jobs_location[]=11776

 

UniCredit Business Integrated Solutions to globalna spółka usługowa grupy UniCredit, świadcząca usługi w obszarach teleinformatyki (ICT), Back Office i Middle Office, obsługi nieruchomości, bezpieczeństwa oraz zakupów. UniCredit Business Integrated Solutions zatrudnia ponad 10 tys. pracowników i koordynuje działania w 11 krajach: w Austrii, Niemczech, we Włoszech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Na świecie, jako spółki powiązane działają dwa oddziały - w Nowym Jorku i Singapurze. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Łodzi i Warszawie, w sumie zatrudniając prawie 600 osób. W roku 2015 rekrutujemy w Szczecinie: Specjalistów ds. administracyjnych z językiem niemieckim lub z językiem włoskim.

www.unicreditgroup.eu

Rekrutacja: hrdepartament.polska.ubis@unicredit.eu z dopiskiem "Rekrutacja Szczecin"

 

Unity Line to jedna z największych firm armatorskich działających na rynku bałtyckich przewozów promowych. W zarządzie spółki znajduje się 7 promów obsługujących linie ze Świnoujścia do Ystad i Trelleborga. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem promami morskimi oraz działalnością transportową. Struktura floty Unity Line umożliwia obsługę wszystkich grup odbiorców: pasażerów, spedytorów oraz przewoźników drogowych i kolejowych. Spedytorzy i firmy przewozowe chętnie korzystają z uslug Unity Line Limited ze względu na lepszą dostępność serwisu - częstotliwość odejść i standard obsługi. Unity Line posiada też bogatą ofertę dla rynku polskiego i szwedzkiego, w której znajdujemy między innymi tematyczne rejsy specjalne, zorganizowane wyjazdy grupowe i konferencje na promie.

http://www.unityline.pl/

Rekrutacja: http://www.unityline.pl/strona/unity-line/kariera

 

V4L Sp. z o.o. Sp. K. to prężnie rozwijająca się firma, działająca w sektorze TSL. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług spedycyjno - logistycznych, dostosowanych do potrzeb Klientów z różnych branż - w szczególności towarów pochodzenia zwierzęcego kategorii 3.

Nasza oferta obejmuje:

 • usługi transportowe - organizacja transportu krajowego i międzynarodowego
 • usługi spedycyjne - ciągły nadzór nad ładunkiem
 • usługi logistyczne - dbanie o logistykę zaopatrzenia i dystrybucji.
Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej pozwoliło nam na wypracowanie wiedzy, narzędzi i praktyk niezbędnych do efektywnej organizacji przewozu ładunków każdego rodzaju. Korzyści płynące ze współpracy z nami to przede wszystkim: ergonomiczność, optymalizacja procesów, zmniejszenie operacji administracyjnych, pewność dostaw. Tworzymy wysoce wykwalifikowany i zaangażowany zespół doświadczonych ludzi, nakierowanych na wspólne osiąganie celów. Pracujemy nad najdogodniejszymi rozwiązaniami dla międzynarodowych i lokalnych, krajowych klientów proponując innowacyjne rozwiązania.

www.v4l.pl

Rekrutacja: praca@v4l.pl