Metro Services

Metro Services

METRO Services SSC weszło na szczeciński rynek w lutym 2012 roku. Jest ono jednym z trzech Centrów Usług Wspólnych prowadzonych przez Grupę METRO.

Poprzedni rok był dla naszego centrum kluczowy. Udało się wprowadzić w życie projekt SSC i zaoferować pierwsze usługi w dziedzinie rachunkowości dla takich krajów jak Polska, Czechy i Słowacja. Obecnie zatrudniamy 80 dobrze wykwalifikowanych, aktywnych i pełnych pozytywnej energii pracowników, dzięki którym nasze centrum rozwija się oraz ma dobrą opinię na rynku.

Do 2014 roku planujemy zwiększyć zatrudnienie do 250 osób oraz rozszerzyć procedury księgowe do większej ilości krajów. Myślę, że koniunktura naszego centrum wiąże się z wysokim standardem usług dzięki młodym, dobrze wykształconym ludziom znającym języki obce, którym my w zamian dajemy możliwość zatrudnienia w miejscu ich zamieszkania.

Organizacja METRO Service Polska stanie się centrum doskonalenia stale ulepszając swoje procedury i usługi. Będzie dawała swoim pracownikom atrakcyjne możliwość rozwoju i wzbogacania zawodowych umiejętności.

Sylwia Rodak, Operational Director Metro Services, I 2014r.

Więcej na:www.metro-services.pl