Wyraź swoje zdanie o Akademickim Szczecinie

Wyraź swoje zdanie o Akademickim Szczecinie

Oficjalnie ruszył portal Akademicki Szczecin! Weź udział w badaniu.

Szanowni Uczniowie i Studenci!

Oficjalnie ruszył portal Akademicki Szczecin. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w krótkim badaniu, które pozwoli nam ocenić dotychczas wykonane prace.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam stronę internetową Akademickiego Szczecina. Jest to wynik współpracy Urzędu Miasta Szczecin z przedstawicielami szczecińskich uczelni wyższych oraz organizacji działających na rzecz rozwoju edukacji i przedsiębiorczości w naszym mieście.

Akademicki Szczecin to miejsce ludzi młodych i energicznych, to miejsce ludzi aktywnych i odnoszących sukcesy. Akademicki Szczecin to Wasze miejsce!

Strona Akademickiego Szczecina adresowana jest do obecnych i przyszłych studentów szczecińskich uczelni, stąd zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam dokonać oceny dotychczas zrealizowanych prac oraz określić kierunek przyszłych działań.

Ten portal jest dla Was, dlatego Wasze zdanie jest dla nas istotne. Zapraszamy do wypełnienia ankiety. Udział w badaniu jest anonimowy, a odpowiedź na pytania zajmie kilka minut.

Z góry dziękujemy za uczestnictwo w badaniu.
Biuro Strategii