Rusza program „Dom dla Studenta”

Rusza program „Dom dla Studenta”

Dom dla studenta – edycja 2018
„Dom dla studenta” to wspólny program Miasta Szczecin oraz Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem, którego celem jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki. Z naszych 18 mieszkań dostępnych w programie korzysta już blisko 80 zadowolonych studentów.

Zalety programu:

  • Mieszkania wytypowane do programu położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni.
  • Mieszkania są w pełni przystosowane do potrzeb studentów: w pokojach znajdują się biurka, łóżka, szafy i komody. Kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone.
  • Wysokość czynszu w studenckim „M” to ok. 350 złotych na osobę (bez mediów), czyli znacznie mniej niż na rynku prywatnym.
  • Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.
  • Umowy najmu zawierane są na jeden rok akademicki z pierwszeństwem zawarcia umowy na kolejny rok.
  • Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 4 lat przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

W tegorocznej odsłonie programu „Dom dla Studenta” Szczecińskie TBS ma do zaproponowania miejsca w pokojach jedno- lub dwuosobowych w mieszkaniach położonych w atrakcyjnych punktach w centrum Szczecina.
Umowy na rok akademicki 2018/19 zawarte zostaną ze studentami wyłonionymi w przeprowadzonym naborze.
Nabór wniosków rozpocznie się na początku sierpnia. Dokładna data rozpoczęcia naboru podana będzie w odrębnym ogłoszeniu. Wnioski będzie można składać osobiście w siedzibie Szczecińskiego TBS, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1, pokój 4 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: biuro@stbs.pl). Decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Warunkiem zakwalifikowania się do programu „Dom dla studenta” jest stałe zamieszkiwanie poza Gminą Miasto Szczecin i posiadanie statusu studenta lub osoby przyjętej na studia.
Kontakt dla zainteresowanych studentów w Szczecińskim TBS: tel. 91, 430 91 09, 91 430 91 34.
Więcej szczegółów na stbs.pl