Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie wspiera studentów i absolwentów naszej Uczelni do wejścia w aktywne życie zawodowe oraz promuje ich wśród pracodawców.

Studenci i Absolwenci AM mogą się zarejestrować na portalu Biura Karier i uzyskać dostęp do aktualnych ofert pracy, praktyk i staży.

  • Pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem naszych absolwentów i studentów mogą na stronie Biura Karier AM dokonać bezpłatnej rejestracji, umieścić wizytówkę swojej firmy oraz aktualne ogłoszenia. Dzięki temu mogą kreować swój wizerunek w środowisku studenckim.
  • Każdy student czy absolwent AM może zwrócić się do doradcy zawodowego aby porozmawiać o wątpliwościach związanych z własną drogą zawodową, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy zrobić sobie testy preferencji zawodowych.
  • Organizujemy również bezpłatne warsztaty i szkolenia poświęcone planowaniu kariery zawodowej, poszukiwaniu pracy, doskonaleniu własnych umiejętności oraz coroczny konkurs fotograficzny.
  • W siedzibie Biura Karier można otrzymać wydawnictwa adresowane do studentów i absolwentów uczelni wyższych np. Informator Kariera, Pracodawcy, przejrzeć aktualną prasę i literaturę związaną z funkcjonowaniem na rynku pracy.

SIEDZIBA
Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2, pok. 34, 70-500 Szczecin

Strona www: www.biurokarier.am.szczecin.pl